Vyhledej
Novinky emailem
Metuje > Sport > krasobruslení

V Krasobruslařském klubu se nyní dějí velké věci!

Nejzajímavější pro královédvoráky je, že se chystá další z oblíbených ledních revue a tentokrát dokonce s tématem dvou pohádek. Dalšími novinkami je, že talent Jirka Hudok se chystá na svoje první Mistrovství republiky, Helena Seitlová je nominována v anketě sportovec/trenér reginou, v klubu proběhly oddílové přebory a taky mají krasobruslaři fůru medailí z dalších závodů minulých dnů. Pojďme na to :-)

FOTOGALERIE - V Krasobruslařském klubu se nyní dějí velké věci!


Pohádková lední revue

Zveme všechny milovníky krasobruslení na tradiční pohádku na ledě s názvem „Jak se budí princezny" a "Princové jsou na draka“. Termíny vystoupení pro veřejnost: středa 22.3.2023 od 17.00 a neděle 26.3. 2023 od 15.45 hodin. Vstupné 80 Kč. Termíny vystoupení pro ZŠ a MŠ: pátek 24.3.2023 od 8:30 a 9:30 hodin. Vstupné 40 Kč.

Nominace Mgr. Heleny Seitlové v anketě Sportovec Trutnovska

Tělovýchovná a sportovní unie Trutnovska, z.s. uspořádala anketu sportovec roku okresu Trutnov. A za oddíl byla členy nominována Mgr. Helena Seitlová v kategorii trenérka/osobnost sportu. Helena Seitlová už 45 let pracuje s mládeží v klubu KK Dvůr Králové nad Labem jako trenér a činovník. Tolik volného času jako ona, strávil s dětmi jen málokdo - ať se to týká práce s dětmi v tělocvičně, na ledě, na soutěžích, tak i při nácviku pohádky, díky které k nám do klubu každý rok přijdou zase noví členové. Helena razí teorii sportem ku zdraví a posílení osobnosti (vč. následné odolnosti proti zátěži v obtížných životních situacích, které v životě neminou snad žádného člověka). Helena je profesí pedagog a i to je znát při mnoha momentech její práce s mládeží, pro děti je velkým vzorem a autoritou. Vše popsané činí bez nároku na odměnu, pro svůj dobrý pocit a pro ideje, které zastává. Hlasovat můžete zde: 

 
Jirka Hudok míří na Mistrovství republiky

Na svoje první Mistrovství republiky v krasobruslení se chystá sportovní multitalent Jirka Hudok. Závody se budou konat v Kopřivnici. Fandit mu můžete v sobotu 4.3. 2023 v čase od  15:45 – 17:00 hod.  Závody můžete sledovat i v živém přenose zde: https://www.czechskating.org/

Oddílové přebory

Přeborníci KK DK pro rok 2023 jsou: Karolína Semeniuková (žačky), Jiří Hudok (žactvo mladší), Nikolka Šimonová (žačky nejml.), Anetka Exnerová (nováčci), Terezie Brádlerová (přípravka st.) a Veronika Seitlová (přípravka ml.). Po dlouhých letech jsme se vrátili k tradici oddílových přeborů, kterými se za dob pana Karla Diviše zakončovala vždy sezóna (pak už byl jen karneval a po něm téměř 8 měsíční pauza do doby začátku sezóny nové). Jsem ráda, že jsme tradici oddílových přeborů oživili; za počet zúčastněných (38!) by nás i pan Diviš zajisté pochválil. A zde jsou jména těch, kteří skončili v uvedených 6ti kategoriích stříbrní a k titulu přeborníka jim někdy chybělo jen velmi málo:: Barbora Kejzarová, Natalia Sortino, Veronika Mikešová, Anička Brdičková, Ela Kremličková a Iva Kremličková.

Závody Teplická bruslička

TOP výkon předvedla Anetka Exnerova (2.místo a krásný ) a Barbora Kejzarová (4 dvojité skoky a 7.místo), krásné 2.místo obsadila v kat. Juniorky C Vanda Vovsová. Děkujeme všem dětem, trenérům a rodičům, že se této akce zúčastnili. 

Na ostří nože v Kuřimi

Další závod Poháru ČKS je za námi. Kateřina Hudoková, které se letos v jízdě poprvé podařil dvojitý toeloop, si veze místo 14. a Kája Křížová místo 29 místo

Jirka Hudok bronzový na Českém poháru

Pro první – bronzovou - medaili z velké soutěže (Českého poháru) si Jirka Hudok dojel do Českých Budějovic. Jirka již po druhé se svou jízdou pro Český pohár překonal hranici 27 bodů, věříme, že na blížícím se MČR v Kopřivnici by se při troše štěstí mohl ještě více přiblížit hranici 30ti bodů.

 

Další články Krasobruslařský klub Dvůr Králové n. L.

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 478x
 
Kontakt


Krasobruslařský klub Dvůr Králové n. L.


Zimní stadion Dvůr Králové n.L
nábř. J. Wolkera 137
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Kontakty:
Předsedkyně klubu:
Mgr. Helena Seitlová
tel.: 737474446
Členka výboru:
JUDr. Michaela Koblasová tel. 608426066
Členka výboru:
Marcela Pospíšilová
tel. 602279712

Email:
projekt-bruslicka@seznam.cz


FB: krasodvur 
Kalendář akcí