Vyhledej
Šikovné nákupy
Metuje > Sport > atletika

Tradičního běhu sídlištěm se v Polici nad Metují zúčastnilo 131 závodníků - podívejte se na velkou fotogalerii

Redakce / 27.05.2021, Police nad Metují - Náchodsko a Broumovsko
Závod se uskutečnil na sportovišti u sídliště za klášterem Benediktínů. Pořadatelé z lyžařského klubu SKI Police nad Metují připravili členitých tratě plné překážek.
Na závodníky tak čekaly prudké srázy a výběhy, skoky přes klády i opravdu malý vodní příkop. Běželo se po trávě, asfaltu, antuce i po písku v doskočišti. Všem se trochu zamotala hlava ve slalomu mezi laťkami.
Zúčastnili se závodníci nejen z celého regionu. Harmonogram závodu běžel jako po másle a vyhlášení bylo připraveno bezprostředně po doběhu každé kategorie. Výsledky závodu najdete ZDE. Níže v galerii jsou vybrané vybraných fotografie. Velkou fotogalerii s fotkami snad pro všechny závodníky NAJDETE ZDE 


FOTOGALERIE - Tradičního běhu sídlištěm se v Polici nad Metují zúčastnilo 131 závodníků - podívejte se na velkou fotogalerii

 
Vaše komentáře

Přečteno 161x
 
Hodnocení článku:
17.05.2021 - Dnes se otevírají veřejnosti terasy a zahrádky restaurací a kaváren. Podmínkou návštěvy venkovních prostranství provozoven je pro klienty negativní antigenní test, potvrzené očkování nebo prodělaný Covid nejpozději před 3 měsíci.
03.05.2021 - Dnes se vrací děti do školek. Otevřena jsou po téměř 5 měsících také kadeřnictví, pedikúry, masáže a kosmetické služby.

Volná pracovní místa
Asistent/ka pedagoga (ZŠ Sch. sady)

Stavební technik (Juta, a.s.)

Vychovatel/ka (ZŠ Sch. sady)

Učitel II. stupeň ZŠ - aprobace M (ZŠ Bílá Třemešná)


Kalendář akcí