Vyhledej
Šikovné nákupy
Metuje > Služby občanům > Práce

Nabídka práce: technolog pro moderní automatizovaný závod JUTA 17

Redakce / 21.04.2021, Dvůr Králové nad Labem
Hledáme technologa pro moderní automatizovaný závod na výrobu vyfukovaných fólií a rašlových úpletů pro závod JUTA 17, Dvůr Králové nad Labem.

Nabízená pozice:

TECHNOLOG

pro moderní automatizovaný závod 17

Náplň práce:
• technologie výroby vyfukovaných fólií a rašlových úpletů
• optimalizace výrobního procesu
• vývoj nových výrobků
• zavádění nových technologií

JUTA 17JUTA 17 je nově zmodernizovaný závod na výrobu vyfukovaných fólií a rašlových úpletů, který patří mezi světovou špičku ve výrobě zemědělské síťoviny a rašlových pytlů na roli.

Požadujeme
• VŠ technického zaměření, obor zpracování polymerů výhodou (akceptujeme i SŠ s příslušnou praxí)
• komunikativní znalost AJ nebo NJ
• komunikativnost a schopnost samostatně i v týmu řešit problémy
vhodné i pro absolventy

Nabízíme
• stabilní zázemí silné české společnosti
• dlouhodobou perspektivu
• firemní benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontakt:
Klára Gernatová, tel: 724 263 143, e-mail: klara.gernatova@juta.cz

Vaše komentáře

Přečteno 936x