Vyhledej
Novinky emailem
Metuje > Akce

Podzim s Ajurvédou a Jógou

24.09.2022 07:30 - 21:00
Hospital Kuks

Ajurvéda je nejstarší moudrost života, hluboce propojená s přírodou. Řídí se koloběhem ročních období a zachování energie v těle. Jóga a Ajurvéda jsou dvě spojené nádoby. Na vlastní kůži zažijete propojení těchto dvou sester, které se vzájemně doplňují a překrývají. Tento seminář je vhodný pro ty z vás, kteří chtějí hlouběji proniknout do těchto témat.


Vstupné: 1900 Kč
Pořadatel: Andrea Peterová
Kontakt: Tel.: 603 764 284, andreapeterova@seznam.cz
Naučíte se: Jak pracovat s tělem a myslí, podzimní jógové sestavy, základy ajurvédy, dóše Váta, Pitta, Kapha, tradiční ajurvédské tipy, recepty a postupy podzimní kuchyně, meditační techniky pro jednotlivé energie, detox a hubnutí dle ajurvédy, pranajáma, joga nidra, očistné a omlazující techniky, Sankalpa a mnoho dalšího. Na závěr proběhne astrologické poselství pro každého ve společném kruhu.
Nebude chybět ochutnávka čajů, koření a pokrmů. Každý dostane skripta.

Leták  
Datum zveřejnění: 13.08.2022

Komentáře
 
Přidat komentář
Vypsat označené komentáře
Vypsat všechny komentáře
Zobrazit všechny chronologicky

27.04.2023 - Sváteční prodej: 1. května prodej bez omezení, ale 8. května počítejte s omezením prodeje ve velkých prodejnách
19.04.2023 - Malé obchody v obcích do 1 tisíce obyvatel obdrží v našem kraji celkem více než 3,8 milionu korun na provoz z dotace ministerstva průmyslu.

Kalendář akcí