Vyhledej
Šikovné nákupy
Metuje > Firmy v regionu

Dejte vědět o svém současném podnikání v tištěném Zpravodaji: připravili jsme mini inzertní formát

Redakce / 22.03.2020, Jaroměřsko
Vážení živnostníci a podnikatelé, již 3. rokem připravujeme Zpravodaj Hustířanka (čtvrtletník) pro 13 obcí na hranici Jaroměřska a Královédvorska. Zpravodaj distribuují svým občanům obce samotné. Vzhledem k aktuální situaci nabízíme možnost informovat občany Mikroregionu Hustířanka pomocí nízkonákladových formátů.
V nejbližším čísle, které vyjde na přelomu března a dubna, nabízíme v této době proto výjimečně i ten nejmenší obrazový inzerát - a to čtverec 53 x 50 mm za 290 Kč. Jednoduchá grafika inzerátu je v ceně. 

Můžete využít i řádkovou inzerci za cenu 0,50 Kč/znak (min. fakturovaná částka je 100 Kč).
Nabízíme Vám tak možnost, dát vědět o sobě a svém současném fungování 2300 domácnostem v tomto regionu, a to za co nejnižší možné náklady. 

Vybrat si samozřejmě můžete i další z navrhovaných formátů inzerce. Náhled jednoho čísla Zpravodaje v pdf je ZDE. Podrobnou prezentaci (počet stran, papír, uzávěrky atp) zašleme rádi zájemcům e-mailem. 

Spojit reklamu v tištěné verzi můžete i s propagací na regionálních portálech jaromersko.cz a kralovedvorsko.cz s dosahem až 20 tisíc obyvatel. Nyní lidé tápou, jak které firmy fungují: dejte jim o sobě vědět, pokud nemáte důvod právě vaši práci či řemeslo nyní omezovat nebo jste se dokázali současné situaci přizpůsobit.

Seznam obcí v mikroregionu Hustířanka:
Dubenec, Habřina, Heřmanice, Hřibojedy, Kuks, Lanžov, Libotov, Litíč, Lužany, Račice nad Trotinou, Rožnov, Stanovice, Velichovky, Vilantice, Zaloňov

V případě Vašeho zájmu nám pošlete do úterý 24. března 2020 informaci, o co máte ve Zpravodaji zájem, připravený text (sdělení), logo, případně hotový inzerát a fakturační údaje.

Fakturovat inzerci bude Mikroregion Hustířanka, z.s.

V případě dotazů nás kontaktujte na tel. 602 308 878.
Pokud se vám líbí podoba Zpravodaje a rádi byste ve svém regionu nebo i ve firmě či městě nabízeli podobný formát, ozvěte se nám, rádi poradíme.

Kateřina Sekyrková

komunikační agentura MEOB, s.r.o.
REGIONÁLNÍ PORTÁLY Jaroměřsko.cz Královédvorsko.cz  Zvičinatv.CZ

 
Vaše komentáře

Přečteno 186x
 
Hodnocení článku: