Vyhledej
Nejčtenější články
Metuje > Doprava

Nehoda na přechodu v Trutnově! Pachatel ujel, hledají se svědci.

Redakce / 15.11.2019, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko
Ve středu 13. listopadu 2019 došlo ve tři hodiny odpoledne v Trutnově na ulici Na struze k dopravní nehodě. Při ní dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem ohrozil nezletilého chlapce na přechodu pro chodce.

FOTOGALERIE - Nehoda na přechodu v Trutnově! Pachatel ujel. Hledají se svědci.

Do přecházejícího nezletilého chodce narazil dosud neustanovený automobil a ten pak upadl na vozovku. V důsledku střetu chodec utrpěl zranění spodní končetiny. Řidič automobilu z místa nehody ujel, aniž by učinil opatření daná mu zákonem.

Veškeré okolnosti dopravní nehody trutnovští dopravní policisté i nadále vyšetřují.

Žádáme případné svědky této události, kteří by mohli poskytnout bližší informace k výše uvedené dopravní nehodě, aby se přihlásili osobně, či telefonicky (tel. 974 539 250) na Dopravním inspektorátu v Trutnově, nebo zatelefonovali na bezplatnou tísňovou linku 158.

Děkujeme za spolupráci

nprap. Lukáš Vincenc

 
Vaše komentáře

Přečteno 4870x
 
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
02.11.2023 - Cestující Českých drah si nově mohou zakoupit elektronickou jízdenku na zpožděné vlaky až do skutečného času jejich odjezdu.
30.10.2023 - V úterý 7. listopadu se slavnostně zahájí výstavba dalšího úseku D35 - z Hořic do Sadové.

Kalendář akcí