Vyhledej
Nejčtenější články
Metuje > Doprava > aktuálně

Z Vítězné do Chotěvic přes sv. Kateřinu je až do 1. dubna 2024 silnice uzavřená

Redakce / 27.11.2023, Vítězná
Z důvodu každodenních dopravních nehod a špatné sjízdnosti během zimního období se do 1. dubna 2024 uzavírá silnice 29928 Chotěvice - Vítězná (silnice vedoucí z Vítězné přes sv. Kateřinu do Chotěvic).

K tomuto opatření dochází opět po roce. Ze stejného důvodu se pravidelně v regionu uzavírá i úsek silnice Žireč - Hřibojedy.

Obě výše zmíněné silnice jsou známy svým prudkým převýšením, omezenou šíří a ledovými plotnami v lesních úsecích. 

Silnic, které se v zimě neudržují a jsou potom v zimních měsících hůře sjízdné, je však v Královéhradeckém kraje více, např. z Chvalče do Horního Adršpachu.

Sjízdnost silnic během zimních měsíců v Královéhradeckém kraji můžete sledovat přes webovou aplikaci Údržby silnic Královéhradeckého kraje.



Kateřina Sekyrková
Zdroj: dopravniinfo.cz

Související články
Autobus havaroval na zledovatělé silnici mezi Hřibojedy a Žirčí. Na měsíc tento úsek silnice zavřeli
Vaše komentáře

Přečteno 951x
 
15.07.2024 - České dráhy vydaly zprávu, která v těchto horkých dnech upozorňuje na vyšší pravděpodobnost závad na infrastruktuře i na vozidlech a souvisejícímu omezení vlakové dopravy. Na jakkoliv dlouhou cestu vlakem si s sebou vezměte dostatek tekutin.
02.11.2023 - Cestující Českých drah si nově mohou zakoupit elektronickou jízdenku na zpožděné vlaky až do skutečného času jejich odjezdu.
30.10.2023 - V úterý 7. listopadu se slavnostně zahájí výstavba dalšího úseku D35 - z Hořic do Sadové.

Kalendář akcí